Nr. Pavadinimas Kiekis Kaina
1. Minkšti medžiaginiai baldai Už sėdimą vieta: nuo 1 vnt. iki 10 15-20 EUR/vnt
2. Minkšti medžiaginiai baldai Už sėdimą vieta: nuo 11 vnt. 10-15 EUR/vnt
3. Minkšti odiniai baldai Už sėdimą vieta: nuo 1 vnt. iki 10 20-25 EUR/vnt
4. Minkšti odiniai baldai Už sėdimą vieta: nuo 11 vnt. 15-20 EUR/vnt

Minkštų baldų valymas

Cheminio valymo specialistai sutinka kad pagrindinis valymo priešas yra bandymas patiems „ištrinti“ dėmes iš baldų prieš prašant profesionalų pagalbos. Dažniausiai tai tik prailgina cheminio valymo laiką ir neigiamai atsiliepia galutiniam rezultatui.

Jeigu Jūs nuspdendžiate savarankiškai išsivalyti dėmę ant baldų, atsiminkite:

  • Purvas niekur neišnyks, o tik tolygiai pasiskirstys po medžiagą.

  • Chemija liks medžiagoje ar pamušale.

  • Tirpikliai randami buitinėje chemijoje padės purvui dar labiau įsėsti į medžiagą.

  • Po keleto valymų Jūs pastebėsite kad medžiaga tapo mažiau atspari ir greitai apsineša nešvarumais (purvas limpa prie chemijos likučių medžiagoje).

  • Dar po kurio laiko pasirodys šviesios linijos nešvarumų fone nuo šepečių ir t.t.. Tada gerai išvalyti medžiagą bus praktiškai neįmanoma.

Viso to išvengti ir išgelbėti Jūsų baldus yra įmanoma užsakius profesionalų cheminį valymą, kurio metu naudojama speciali chemija atliekanti savo darbą ir vėliau išskalaujama iš medžiagos.


Dažniausiai užduodami klausimai

Kokį metodą Jūs naudojate minkštų baldų valymui?

Mūsų pagrindinis valymo metodas yra vandens įpurškimas ir ištraukimas. Tai yra dažniausiai naudojamas ir populiariausias kilimų ir minkštų baldų valymo būdas. Vandens naudojimo pliusas, kad medžiaga išvaloma geriausiai. Minusas – naudojant vandenį atsiranda spalvos išblukimo ar medžiagos susitraukimo rizikos. Čia įsijungia patirtis, apmokymai ir naudojamos įrangos kokybė. Bet yra ir alterantyvių valymo būdų naudojant sausą chemikalą ar putas vietoj vandens. Šie būdai sumažina rizikas kylančias naudojant vandenį, tačiau mūsų nuomone, be skalavimo vandeniu neįmanoma pilnai išvalyti daikto. Įsivaizduokite savo drabužių ar plaukų plovimą naudojant putas, bet neskalaujant vandeniu – ar jie būtų tikrai švarūs?

Kaip ilgai džius mano baldas po valymo?

Nustatydame džiuvimo laiką dažniausiai apsidraudžiame sakydami, kad pilnai išdžius per 6-8 valandas. Ar gali išdžiūti greičiau? Taip. Oro judėjimas patalpoje gali dar labiau paspartinti džiūvimo procesą.

Ar gali būti pašalintos naminių gyvūnėlių paliktos dėmės?

Dažniausiai taip, bet svarbu veikti greitai. Kuo ilgiau dėmė išlieka ant baldo, tuo mažesnė tikimybė kad ji išsivalys 100 proc.

Kas jeigu po valymo dėmė sugrįžo?

Tai vadinama „iškilimu“. Dėmė kuri, atrodytų, buvo pilnai išvalyta vėl atsiranda baldui džiūvant. Tai nutinka jeigu dėmė yra giliai įsigerusi į pamušalą ir džiūvant, palaipsniui su drėgme vėl iškyla į paviršių. Jei taip atsitiktų susisiekite su Kavosdeme.lt numeriu +37060064774 per 36-48 valandas po paslaugos atlikimo. Mes atliksime pakartotiną valymą – nemokamai. Jeigu reikės atlikti daugiau nei 1 pakartotiną valymą, toliasniems valymams bus taikomos įprastinės kainos.

Aš jau valiau dėmę, bet man nepavyko jos pilnai pašalinti. Ar jūs galite tai padaryti?

To nustatyti yra neįmanoma, nes kiekvienu atvėju yra unikalios aplinkybės tokios kaip: kas buvo išpilta, kuo buvo valoma, kiek valiklio buvo naudojama, ar buvo tinkamai džiovinama, kaip ilgai dėmė buvo ant medžiagos prieš pradedant ją valyti ir t.t.. Mes sulaukiame daug panašių skambučių ir dėja galima tik spėlioti ar dėmė gali būti 100 proc. išvalyta po pradinio bandymo. Dažniausiai pirmas bandymas yra pats svarbiausias. Jeigu nepavyko visiškai išvalyti iš karto, tai su kiekvienu papildomu valymu lieka vis mažiau šansų (jau nekalbant apie defekto rizikas dėl medžiagos nutrynimo ar ištampymo). Nepaisant to, dažnai (bet ne visada) antras bandymas būna sėkmingas.

© 2018 MB "Kilimų valymas"