Pagrindinis > Valymo paslaugos > Baldų valymas Vilniuje

BALDŲ VALYMAS VILNIUJE

Giluminis minkštų baldų valymas

Baldų valymo specialistai sutinka kad baldų valymas tampa daug sudėtingesnis jeigu buvo bandoma patiems „ištrinti“ dėmes iš baldų prieš prašant profesionalų pagalbos. Dažniausiai tai tik prailgina baldų cheminio valymo laiką ir neigiamai atsiliepia galutiniam rezultatui.

Jeigu Jūs nusprendžiate savarankiškai išsivalyti dėmę ant baldų, atsiminkite:

  • Nenaudojant stipraus vandens siurblio purvas niekur neišnyks, o tik tolygiai pasiskirstys po medžiagą.
  • Chemija liks medžiagoje ar pamušale.
  • Tirpikliai randami buitinėje chemijoje padės purvui dar labiau įsėsti į medžiagą.
  • Po keleto valymų Jūs pastebėsite kad medžiaga tapo mažiau atspari ir greitai apsineša nešvarumais (purvas limpa prie chemijos likučių medžiagoje).
  • Dar po kurio laiko pasirodys šviesios linijos nešvarumų fone nuo šepečių ir t.t.. Tada gerai išvalyti medžiagą bus praktiškai neįmanoma.

Viso to išvengti ir išgelbėti Jūsų baldus yra įmanoma užsakius profesionalią pagalbą. Cheminis minkštų baldų valymas, kurio metu naudojama speciali chemija atliekanti savo darbą ir vėliau išskalaujama iš medžiagos yra tinkamiausiais sprendimas.

Papildoma informacija apie baldų priežiūrą:

Kaip daržnai turėčiau valyti baldus?

https://www.kavosdeme.lt/naudinga/demiu-salinimo-mitai/

Populiariausi dėmių šalinimo mitai

https://www.kavosdeme.lt/naudinga/demiu-salinimo-mitai/

Darbų rezultataiDažniausiai užduodami klausimai

Kaip dažniausiai yra atliekamas minkštų baldų valymas?

Mūsų pagrindinis valymo metodas yra vandens įpurškimas ir ištraukimas. Tai yra dažniausiai naudojamas ir populiariausias kilimų ir minkštų baldų valymo būdas. Vandens naudojimo pliusas, kad medžiaga išvaloma geriausiai. Minusas – naudojant vandenį atsiranda spalvos išblukimo ar medžiagos susitraukimo rizikos. Čia įsijungia patirtis, apmokymai ir naudojamos įrangos kokybė. Bet yra ir alterantyvių valymo būdų naudojant sausą chemiją ar putas vietoj vandens. Šie būdai sumažina rizikas kylančias naudojant vandenį, tačiau mūsų nuomone, be skalavimo vandeniu neįmanoma pilnai išvalyti daikto. Įsivaizduokite savo drabužių ar plaukų plovimą naudojant putas, bet neskalaujant vandeniu – ar jie būtų tikrai švarūs?

Kaip ilgai džius mano baldas po valymo?

Nustatydame džiuvimo laiką dažniausiai apsidraudžiame sakydami, kad pilnai išdžius per 6-8 valandas. Ar gali išdžiūti greičiau? Taip. Oro judėjimas patalpoje gali dar labiau paspartinti džiūvimo procesą.

Ar gali būti pašalintos naminių gyvūnėlių paliktos dėmės?

Dažniausiai taip, bet svarbu veikti greitai. Kuo ilgiau dėmė išlieka ant baldo, tuo mažesnė tikimybė kad ji išsivalys 100 proc.

Kas jeigu po valymo dėmė sugrįžo?

Tai vadinama „iškilimu“. Dėmė kuri, atrodytų, buvo pilnai išvalyta vėl atsiranda baldui džiūvant. Tai nutinka jeigu dėmė yra giliai įsigerusi į pamušalą ir džiūvant, palaipsniui su drėgme vėl iškyla į paviršių. Jei taip atsitiktų susisiekite su Kavosdeme.lt numeriu 37060064774 per 36-48 valandas po paslaugos atlikimo. Mes atliksime pakartotiną valymą – nemokamai. Jeigu reikės atlikti daugiau nei 1 pakartotiną valymą, toliasniems valymams bus taikomos įprastinės kainos.

Aš jau valiau dėmę, bet man nepavyko jos pilnai pašalinti. Ar jūs galite tai padaryti?

Nepabandę nežinosime. Kiekvienu atvėju būna unikalios aplinkybės tokios kaip: kas buvo išpilta, kuo buvo valoma, kiek valiklio buvo naudojama, ar buvo tinkamai džiovinama, kaip ilgai dėmė buvo ant medžiagos prieš pradedant ją valyti ir t.t.. Mes sulaukiame daug panašių skambučių ir dėja galima tik spėti ar dėmė gali būti 100 proc. išvalyta jeigu jau buvo bandoma valyti savarankiškai. Dažniausiai pirmas bandymas yra pats svarbiausias. Jeigu nepavyko visiškai išvalyti iš karto, tai su kiekvienu papildomu valymu lieka vis mažiau šansų (jau nekalbant apie defekto rizikas dėl medžiagos nutrynimo ar ištampymo). Nepaisant to, pakankamai dažnai (bet ne visada) antras bandymas būna sėkmingas ir jūs galitėsite vėl džiaugtis švariais baldais.

Ar dirbate tik Vilniuje?

Pagrinde Vilniuje ir rajone, tačiau jeigu yra didesnis užsakymas galime atvykti ir į kitus miestus.

Valydami baldus naudojame tik saugią chemiją.
Baldai padengiami chemija, kuri nesugadintų medžiagos ir būtų saugi naudoti namie
Baldų valymą atliekame Vilniuje.
Minkštų baldų valymas atliekamas Vilniuje, tačiau esant didesniam užsakymui galime atlikti valymą ir kituose miestuose. Dėl užsakymo dydžio kreiptis tel +37060064774
Baldų valymo metu pašaliname nemalonius kvapus.
Valymo metu yra pašalinamas nemalonius kvapus, naminių gyvūnų kvapas, šlapimo kvapas.
Stipriais siurbliais išskalaujame baldus.
Specialus antgalis ir ypač galingas siurblys užtikrina nepriekaištingą švarą
Baldų valyma atliekame keliais etapais.
Kad būtų veiksmingas baldų valymas, tai darome keliais etapais:
Sausas siurbimas, šalinant dulkes
Tolygus chemijos pasikirstymas ant audinio
Chemijos išrtynimas
Baldo išskalavimas nuo chemijos, purvo ir dėmių su švariu vandeniu