Pagrindinis > Naudinga informacija > KAIP DAŽNAI TURĖČIAU VALYTI BALDUS?

KAIP DAŽNAI TURĖČIAU VALYTI BALDUS?

Jeigu nežinote kada paskutinį kartą buvo valyti visi jūsų minkšti baldai, gali būti pats laikas užsisakyti jų valymą. Reguliarus valymas prailgina minkštų baldų tarnavimo laiką, tačiau taip pat svarbu audinio nevalyti per dažnai

Jeigu jūsų šeima tokia kaip daugelis šeimų, minkštus baldus naudojate kiekvieną dieną, tačiau rūpinatės jais ne taip dažnai. Kada paskutinį kartą valėte savo sofos apmušalą? Daugelis namų šeimininkų negalėtų atsakyti į šitą klausimą. Sofos, kėdės ir kiti minkšti baldai kasdien sugeria riebalus, dulkes, skysčius, gyvūnų plaukus, alergenus ir eilę kitų dalykų. Jeigu nežinote kada paskutinį kartą buvo valyti visi jūsų minkšti baldai, gali būti pats laikas užsisakyti jų valymą. Reguliarus valymas prailgina minkštų baldų tarnavimo laiką, tačiau taip pat svarbu audinio nevalyti per dažnai. Kaip dažnai reikėtų užsakyti valymą?

Paviršutiniškas valymas

Kaip ir jūsų kilimus, minkštus baldus reikia reguliariai siurbti. Taip jie liks maksimaliai švarūs tarp rimtų valymų ir pašalinsite didžiają dalį dulkių ir alergenų. Paviršutiniškas valymas arba siurbimas padės baldams atrodyti gerai iki sekančio valymo, ir taip pat yra svarbus žingsnis pries pradedant giluminį valymą.

Giluminis valymas

Yra keletas veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti nustatant, kaip dažnai jūsų apmušalai turėtų būti valomi. Pavyzdžiui, jei apmušalai yra dažnai naudojamoje patalpoje arba jei jais naudojasi vaikai ir naminiai gyvūnai, tokie baldai gali lengviau susitepti, todėl giluminio valymo gali prireikti dažniau. Profesionalų giluminį baldų valymą paprastai reikėtų atlikti kartą ar du per dvejus metus, nebent pastebėti nemalonų kvapą, baldas susitepė arba gamintojas rekomenduoja valyti dažniau.

Įprastą reguliarų dulkių siurbimą galite atlikti patys tačiau dėmių šalinimui ar giluminiam valymui rekomenduojama samdyti profesionalus. Pagrindinė priežastis ta, kad skirtingoms medžiagos reikalinga skirtinga chemija ir valymo būdai; profesionalūs valytojai žinos kurie valikliai geriausiai tinka jūsų baldams ir kaip valant nesugadinti medžiagos.

Jeigu jums reikia baldų valymo ar kilimų valymo susisiekite su kavosdeme.lt komanda jau šiandien!