Pagrindinis > Valymo paslaugos > Čiužinių valymas Vilniuje

ČIUŽINIŲ IR LOVŲ VALYMAS

Miegamųjų čiužinių ir lovų valymas

Ciuziniu valymas

Miegamojo čiužinių valymas

Trečdalį savo gyvenimo mes praleidžiame ant čiužinio. Nėra nieko maloniau nei po sunkios dienos kristi į minkštus, gaivius patalus, ir mažai kas mus erzina tiek pat kiek įkyrus žadintuvas kas rytą krapštantis mus iš lovos, atskiriantis mus nuo tos šiltos palaimos šešiolikai bemiegių, ir vis dažniau itin įtemptų valandų.

Mes reguliariai keičiame savo patalynę, kad palikytume pastovią gaivą, tačiau ar kada susimastėte kada paskutinį kartą valėte savo čiužinį?

Neretai apie tai net nepagalvojame! Nors tai yra ne mažiau svarbu nei skalbti mūsų rūbus ar plauti rankas.

Per laiką nevalomas čiužinys ne tik prisipildo nešvarumų atsiskiriančių nuo mūsų kūno, bet ir pradeda greičiau dėvėtis, medžiaga pasidaro silpna, o galiausiai tenka kovoti su blogu kvapu ar net kenkėjais.

Bet net ir tai nublanksta pradėjus vertinti nešvaraus čiužinio poveikį mūsų sveikatai. Ar Jums ryte tenka keltis užgulusia nosimi ar niežinčiomis akimis?

Dažnai tai yra alerginė organizmo reakcija į dulkes tūnančias Jūsų čiužinyje ir pagalvėje. Galima ilgai kalbėti apie problemas kurias sukelia nešvarūs čiužiniai, tačiau mes norime Jums padėti išvengti visų šių nemalonių pasekmių ir užtikrinti kad Jūsų lova ir toliau būtų malonus, švarus prieglobstis po sunkių dienos darbų.


Švarūs čiužiniai saugo sveikatą

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galima valyti čiužinius?

Taip, čiužiniai turėtų būti reguliariai valomi norint užkirsti kelią:
Nešvarumų sankaupoms: mirusios odos, alergenų, dėmių, nemalonių kvapų ir t.t..
Dulkių erkučių kolonijoms.

Nusipirkau naują čiužinį. Kada man reikėtų jį valyti?

Dulkės ir dulkių erkutės dažniausiai pastebimos čiužinuose ir sofose jau po 3 mėnesių nuo įsigijimo. Dulkių erkutės minta mūsų negyva oda kurią paliekame ant čiužinio po kiekvienos nakties. Jos yra viena pagrindinių priežasčių kodėl sveikiems žmonėms išsivysto astma, sinusitas, rytinis čiaudulys ir dermatitas. Dulkių erkutės yra plika akimi nepastebimos – ant smeigtuko galvutės tilptų 1000 erkučių – ir labai greitai daugiasi. Kuo senesnis čiužinys, tuo didesnė erkučių kolonija. Rekomenduojama čiužinį valyti kartą į 6 mėn. Jeigu žmogus kenčia nuo sunkios alergijos ar astmos, mes rekomenduojame atlikti valymą kartą į 3 mėn.

Ar čiužinio valymo metu bus naudojami kokie kenksmingi chemikalai?

Ne. Mes naudojame tik saugius ir mūsų klientų sveikatai nepavojingus valiklius.

Ar gali čiužinio valymas visiškai išgydyti alergijas ar astmą?

Ne, pats valymas neišgydys esamų alergijų, bet gali palengvinti simptomus pašalinant didžiausius simptomų sukelėjus kurie yra: dulkių erkučių fekalijos, dulkių erkučių seilės ir mirusios dulkių erkutės. Tai padės sumažinti priepuolių rimtumą ir dažnumą.

Valymas taip pat pašalins pelėsio sporas, bakterijas, grybelį ir kitus teršalus kurie irgi gali iššaukti alergines reakcijas. Žmonės sergantis astma ar kenčiantys nuo alergijų tikrai galės mėgautis geresniu poilsiu ir rytais kvėpuoti bus lengviau.

Ypatingo dėmesio reikalauja vaikų čiužiniai, nes buvo nustatyta, kad prie vaikiškų alergijų išsivystymo itin prisideda aukštos dulkių erkučių ir alergenų koncentracijos.