Pagrindinis > Valymo paslaugos > Kilimų valymas

KILIMINĖS DANGOS BEI KILIMŲ VALYMAS VILNIUJE

Profesionalus kiliminės dangos bei kilimų valymas Vilniuje. Naudojame itin galingą aukšto spaudimo įrangą garantuojančią kokybišką giluminį kilimų valymą

Profesionalus kiliminės dangos bei kilimų valymas Vilniuje

Kiliminė danga suteikia mūsų namams jaukumo ir šilumos, o darbovietėje ne tik atrodo profesionaliai, bet ir surenka alergenus, purvą ir toksinus neleidžiant jiems užteršti oro kuriuo kvėpuojame.

Tačiau jie taip pat reikalauja pastovios priežlūros ir valymo, kad ilgiau išlaikytų savo savybęs, saugotų mūsų sveikatą ir tarnautų mums ne vienerius metus.

Kartais nevietoje pastatytas kavos puodelis, platesnis rankos mostas gali sugadinti ne tik mūsų kilimų ar baldų estetinį vaizdą, bet ir nuotaiką.

Mums rūpi jūsų savijauta, todėl teikdami paslaugas stengiamės galvoti ne tik apie techninę darbo pusę, bet ir apie žmones kuriuos aptarnaujame. Mes atvažiuojame padėti.

Darbai atliekami naudojant itin galingą AirflexStorm įrangą garantuojančią kokybišką giluminį valymą ir kelis kart trumpesnį kiliminės dangos ar baldų džiuvimo laiką.

Mes siūlome:

  • Vienkartinį kiliminės dangos, kilimų ar baldų valymą.
  • Profilaktinį kiliminės dangos, kilimų ar baldų valymą.
  • Kilimų dengimą apsauginėmis priemonėmis.
  • Dėmių šalinimą.
  • Nemalonių kvapų šalinimą.

Taip pat darbus galima suderinti vakarais ar savaitgaliais.

Kainos priklauso nuo darbų sudėtingumo, priėjimų ir realios apimties (kiliminės dangos užterštumas, baldų kilnojimas ir t.t.)

Didesniems darbams ar sutarus profilaktikai, taikomos nuolaidos.


Dažniausiai užduodami klausimai

Ar man reikėtų išsiurbti kilimus prieš užsakant paslaugas?

Lengvas valomų paviršių prasiurbimas yra rekomenduotinas, tačiau nebūtinas. Mūsų specialsitai papildomai išsiurbs valomus plotus, nes apie 70 proc. purvo ant kilimo yra sausas purvas. Taip pat mūsų įranga siurbia kilimus viso valymo proceso metu.

Kaip ilgai mano kilimas džius?

Džiūvimo laikai priklauso nuo drėgmės, temperatūros ir oro judėjimo patalpoje. Kilimui pilnai išdžiūti gali prireikti nuo 8 iki 24 val, priklausomai nuo jau paminėtų faktorių. Jūs galite vaikščioti ant kilimo iškarto po išvalymo, tačiau mes patariame neavėti tos pačios avalynės su kuria vaikštote lauke, kad ši vėl neišpurvintų kilimo jam nebaigus džiūti. Būkite ypač atsargūs pereidami nuo drėgno kilimo ant nepadengtų plotų, nes galite paslysti ir susižeisti.

Mano kilimas buvo išvalytas, bet po kurio laiko tos pačios dėmės vėl iškilo. Ką man daryti?

Nors išvalytos dėmės dažniausiai nebeatsiranda, kai kurie nešvarumai gali vėl iškilti į dangos (ar kilimo) paviršių. Jei taip atsitiktų susiseikite su Kavosdeme.lt numeriu 37060064774 per 36-48 valandas po paslaugos atlikimo. Mes atliksime pakartotiną valymą – nemokamai.

Ar jūs garantuojate kad nuo kilimo dings visos dėmės ir taškai?

Mes negalime garantuoti, kad pašalinsime visas dėmes ar taškus. Yra medžiagų ir skysčių kurie gali sugadinti kilimo plaukelius ar pakeisti jų spalvą. Kilimo amžius ir kilimo medžiaga irgi yra svarbūs faktoriai. Mūsų specialistai megins nustatyti pažeidimus prieš valant, tačiau tai nevisada yra įmanoma. Kai kurie pažeidimai gali pasimatyti tik pašalinus juos dengiančius nešvarumus. TAČIAU, mes visada atsakome už teikiamų paslaugų kokybę ir grįšime pakartotinai jeigu to reikės – tiesiog paskambinkite mums ( 37060064774) per 36-48 valandas po paslaugos atlikimo.

Darbo nuotraukos

1. Prieš atliekant valymo darbus nustatome medžiagos PH. Nustatytį kilimo šarmingumą arba rūgštingumą yra būtina norint parinkti idealiausią chemikalų derinį, kuris nepažeistu valomos medžiagos.
2. Panaudoję chemikalų mišinį, kuris išskaido visas dėmes, chemikalus kartu su nešvarumais iš medžiagos išskalaujame su itin moderniu ir galingu Airflex Storm siurbliu.
3. Baigus plovimo darbus, pagreitiname džiuvimo procesą su iting galingais ventiliatorias. Jau po valandos galėsite laisvai vaikščioti ant savo švaraus ir maloniai kvepiančio kilimo.