Post’as 4: Kaip mes valome jūsų baldus – mūsų baldų valymo procesas

Ankstesniuose irašuose pabrėžėme profesionalių valymo paslaugų svarbą ir aptarėme apmušalų valymo naudą. Taip pat palyginome “pasidaryk pats” valymo metodus su profesionaliais ir išsamiai paaiškinome, kodėl pastarieji dažnai laimi. Šiandien pateiksime jums vidinį žvilgsnį į mūsų baldų valymo procesą. Taip geriau suprasite, kaip kruopščiai, atidžiai ir profesionaliai atliekame kiekvieną valymo darbą.

1 etapas: išankstinė apžiūra

Kiekvienas baldas yra unikalus ir reikalauja individualaus požiūrio. Pradedame kruopščią išankstinę apžiūrą, kad nustatytume audinio tipą, patikrintume spalvos patvarumą ir ieškotume bet kokių dėmių ar probleminių vietų. Šis žingsnis padeda mums nustatyti geriausią jūsų apmušalams tinkantį valymo metodą.

2 etapas: pradinis valymas

Prieš pradėdami giluminį valymą, iš anksto išvalome jūsų apmušalus, kad pašalintume atsipalaidavusius nešvarumus ir dulkes. Tai reiškia, kad baldus kruopščiai išsiurbsime dulkių siurbliu ir specialiu valymo tirpalu išvalysime pastebimas dėmes.

3 etapas: giluminis valymas

Naudodami per išankstinę apžiūrą nustatytą profesionalų valymo metodą, giliai išvalome jūsų apmušalus. Tai gali būti patvarių audinių giluminis valymas garais, o švelnesnių audinių – sausesnis valymas. Mūsų giluminio valymo procese pašalinami nešvarumai, alergenai ir bakterijos, kurių įprastas valymas nepasiekia.

4 etapas: patikrinimas po valymo

Po valymo atliekame papildomą patikrinimą, kad įsitikintume, jog pašalintos visos dėmės ir nešvarumai ir kad esate patenkinti rezultatais. Jei kokioms nors baldo vietoms reikia papildomo dėmesio, mes jas pataisysime.

5 etapas: audinio apsauga (pasirinktinai)

Kad dar labiau apsaugotumėte savo baldus, siūlome pasirinktinę audinio apsaugą. Tai apima jūsų apmušalų padengimą apsauginiu sluoksniu, kuris padės ateityje atsispirti dėmėms ir išsiliejimams.

Mūsų valymo procesas sukurtas taip, kad jūsų apmušalai būtų išvalyti nuodugniai ir kruopščiai, kartu išsaugant audinio grožį ir vientisumą. Kitame tinklaraščio įraše aptarsime 5 svarbiausius dalykus, kurių reikėtų ieškoti profesionaliose apmušalų valymo paslaugose. Tai padės jums suprasti, kuo mūsų paslaugos išsiskiria iš kitų ir kodėl geriausias pasirinkimas atliekant apmušalų valymą.

Atminkite, kad profesionalus baldų valymas yra ne prabanga – tai pagrindinis žingsnis siekiant išlaikyti švarią, sveiką ir patogią aplinką. Pasitikėkite mūsų profesionalais, kurie užtikrins geriausius rezultatus.