Langų valymas

Pagrindinis > Valymo paslaugos > Langų valymas

LANGŲ VALYMAS VILNIUJE – NAMAI, BUTAI, OFISAI

Profesionalus langų valymas Vilniuje ir rajone.

Valome namus, butus ir ofisus!

Langų valymas Vilniuje ir rajone. Visi girdėjome “Sutinka pagal rūbą, palydi pagal protą“. Ko gero visi sutiks, kad pirmas įspūdis yra labai svarbus tiek versle, tiek kitose gyvenimo srityse. Ne kas kitas, o langai ir yra tas pirmas vaizdas, iš kurio mūsų klientai ar svečiai susikuria nuomonę apie mus. Švarūs langai garantuoja geras aplinkinių emocijas bei nuotaiką.

Kita patarlė sako: „Skūpas moka du kartus“. Apleidus langus ir jų periodiškai nevalant, dėl dangų porėto paviršiaus į juos labai įsiskverbia kalkės, kurios išsivalo tik užsakinėjant brangias kalkių šalinimo paslaugas arba visiškai nebeišsivalo.

Langų valymas Vilniuje:

Siūlome:
Periodinį langų valymą – Langai ištrinami langų valymo chemija ir nubraukiami specialia langų valymo guma nepaliekant ant langų dryžių. Langų rėmai lengvai nubraukiami šlapiu skudurėliu pašalinant nuo rėmų dulkes.

Generalinį langų valymą – Langai ištrinami langų valymo chemija ir nubraukiami specialia langų valymo guma nepaliekant ant langų dryžių. Esant poreikiui naudojame specialų langų valymo peilį kurio pagalba nuo langų nuvalomi stipriai prikibę nešvarumai, kaip musės, jų išmatos,ir t.t. Rėmai ir jų vidus yra nuodugniai išvalomi drėgnu skudurėliu.

Postatybinį langų valymą – Langai ir jų rėmai yra nuodugniai išvalomi nuo jų šalinant visus postaybinius likučius, kaip dažus, klijus, gruntą ir t.t.

Langų valymą su jonizuoto vandens sistema Unger – Sunkiai pasiekiami arba neatsidarantys langai iki 9m aukštyje, iš išorės, yra valomi specialiu šepečiu, kuris langus valo su filtruotu vandeniu. Toks vanduo po saves ant langų nepalieka dryžių bei vandens lašų likučiu.

Langų valymas su bokšteliu – Sunkiai pasiekiami arba neatsidarantys langai iki 6 namo aukšto yra valomi su bokšteliu.

Langų valymo kaina

Langų valymo kaina labai priklauso nuo lango užterštumo, formos, dydžio, pasiekiamumo bei pasirinkto valymo metodo (Periodinis. Generalinis. Postatybinis valymas ir t.t).
Norint sužinoti tikslią langų valymo kainą atsiųskite mums langų nuotraukas per užsakymo formą, elektroniniu paštu [email protected], WhatsApp, Telegram, Viber, Facebook ar instagram.
Jei tai yra nuosavas butas, langų nuotraukas geriausia daryti iš vidaus sufotografuojant visus langus.
Nuosavų namų arba kotedžų langų nuotraukas geriausia siųsti iš lauko pusės.

*Kuo daugiau langų nuotraukų atsiųsite, tuo tikslesnę langų valymo kainą bei valymo trukmę galėsime jums pasakyti iš anskto. Atsiuntus langų nuotraukas ir iš anskto pasirinkus valymo metodą (Periodinis. Generalinis. Postatybinis valymas ir t.t), nustatyta langų valymo kaina, atvykus meistrams, nesikeis.

SVARBI INFORMACIJA – Apleidus langus ir jų periodiškai nevalant, dėl dangų porėto paviršiaus į juos labai įsiskverbia kalkės, kurios išsivalo tik užsakinėjant brangias kalkių šalinimo paslaugas arba visiškai nebeišsivalo. Mes siūlome periodiško langų valymo paslaugas tiek jūsų namams, tiek biurui ar parduotuvei. Periodiškam valymui yra taikomos nuolados.Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip atpažinti profesionalius langų valytojus?
  • Ant langų nepalieka vandens dryžių
  • Po savęs nepalieka šlapių palangių bei grindų
  • Visada apsirengę tvarkingai
  • Visada randa išeitį,kai reikia išvalyti sunkiai pasiekiamus langus
  • Visada langus išvalo kartu su rėmu