Pagrindinis > Naudinga informacija > KILIMŲ VALYMO NAUDA JŪSŲ SVEIKATAI

KILIMŲ VALYMO NAUDA JŪSŲ SVEIKATAI

Kuo kilimų valymas naudingas Jums ir Jūsų sveikatai? Sužinosite kaip apsisaugoti nuo dulkių erkučių, pelėsio ir kitų alergenų

Štai keletas priežasčių kodėl kilimų valymas yra naudingas Jūsų sveikatai …

Aa-PČI!

Į kilimus lengvai įsivelia įvairūs teršalai, įskaitant kasdienes dulkes ir purvą, naminių gyvūnėlių pleiskanas ir vabzdžių alergenus. Šie teršalai daro įtaką kvėpavimo takų sveikatai, tačiau žmonės, turintys kvėpavimo takų sutrikimus ar alergijas, nukenčia labiausiai. Buitiniai siurbliai ir įprastos valymo priemonės gali būti neveiksmingos šalinant šiuos teršalus iš kilimų, tačiau profesionalūs kilimų valytojai naudoja specialius produktus ir įrangą, skirtą giliai įsėdusiems teršalams pašalinti.

Sudie dulkių erkutės! 

Nors dulkių erkutės ir nematomos žmogaus akiai, tačiau jos vis tiek sukelia mums sveikatos problemų.

Dulkių erkutės gyvenčios Jūsų kilimuose ir apmušaluose nėra išrankios maistui! Jos maitinasi bet kokia dieta – nuo negyvos odos iki ant grindų nukritusių maisto trupinių. Kadangi jos yra gyvos būtybės, tai, ką suvalgo, ilgainiui tampa atliekomis. Ir tai tampa dar vienu teršalu jūsų namuose, kuris gali sukelti alergiją, jei nebus pašalintas. Dulkių erkutės visada bus namuose, tačiau jų skaičių (ir jūsų alergijos riziką) galima suvaldyti reguliariai ir kruopščiai valant kilimus.

FAKTAS: maždaug 100 000 dulkių erkučių telpa maždaug viename kvadratiniame metre.

Pelėsis

Yra daugybė būdų, kaip pelėsis gali atsirasti ant jūsų kilimo – išsilieję gėrimai, numesti trupiniai ir žemė nuo batų padų. Namai, linkę į drėgmę, taip pat susidurs su nuolatinio vandens įsigėrimo į kilimų pluoštus problema ir pelėsio augimą.

Profesionalus kilimų valymas, atliekamas mūsų specialistų, ne tik pašalins pelėsį ir sumažins sporų kiekį toje vietoje, bet ir gali pasirūpinti greitesniu kilimų džiovimu, kuris pašalins likusią drėgmę ir padės išvengti naujų ataugų atsiradimo.

Blogosios bakterijos 

Kartu su nešvarumų, dulkių erkučių ir pelėsių pašalinimu profesionalus kilimų valymas taip pat pasirūpins kenksmingomis bakterijomis, tykančiomis jūsų kilimuose ir baldų apmušaluose. Tai ypač svarbu namams su mažais vaikais, kurių imuninė sistema dar nėra iki galo išsivysčiusi.

Kvepia gerai, jaučiuosi puikiai!

Vien išsiurbdami namus nepašalinsite nemalonių kvapų – tik efektyviai pašalinus nešvarumus ir bakterijas, jūsų kilimai vėl kvepės gaiviai. Profesionalus kilimų valymas taip pat pagerins bendrą jūsų namo oro kokybę, padės lengviau kvėpuoti ir geriau miegoti. Visa tai gali įtakoti jūsų fizinę savijautą ir neretai pastebima, kad neseniai išvalyti kilimai pakelia ir nuotaiką :).