Ar man reikėtų išsiurbti kilimus prieš užsakant paslaugas?

Lengvas valomų paviršių prasiurbimas yra rekomenduotinas, tačiau nebūtinas. Mūsų specialsitai papildomai išsiurbs valomus plotus, nes apie 70 proc. purvo ant kilimo yra sausas purvas. Taip pat mūsų įranga siurbia kilimus viso valymo proceso metu.

Kaip ilgai mano kilimas džius?

Džiūvimo laikai priklauso nuo drėgmės, temperatūros ir oro judėjimo patalpoje. Kilimui pilnai išdžiūti gali prireikti nuo 8 iki 24 val, priklausomai nuo jau paminėtų faktorių. Jūs galite vaikščioti ant kilimo iškarto po išvalymo, tačiau mes patariame neavėti tos pačios avalynės su kuria vaikštote lauke, kad ši vėl neišpurvintų kilimo jam nebaigus džiūti. Būkite ypač atsargūs pereidami nuo drėgno kilimo ant nepadengtų plotų, nes galite paslysti ir susižeisti.

Mano kilimas buvo išvalytas, bet po kurio laiko tos pačios dėmės vėl iškilo. Ką man daryti?

Nors išvalytos dėmės dažniausiai nebeatsiranda, kai kurie nešvarumai gali vėl iškilti į dangos (ar kilimo) paviršių. Jei taip atsitiktų susiseikite su Kavosdeme.lt numeriu +37060064774 per 36-48 valandas po paslaugos atlikimo. Mes atliksime pakartotiną valymą – nemokamai.

Ar jūs garantuojate kad nuo kilimo dings visos dėmės ir taškai?

Mes negalime garantuoti, kad pašalinsime visas dėmes ar taškus. Yra medžiagų ir skysčių kurie gali sugadinti kilimo plaukelius ar pakeisti jų spalvą. Kilimo amžius ir kilimo medžiaga irgi yra svarbūs faktoriai. Mūsų specialistai megins nustatyti pažeidimus prieš valant, tačiau tai nevisada yra įmanoma. Kai kurie pažeidimai gali pasimatyti tik pašalinus juos dengiančius nešvarumus. TAČIAU, mes visada atsakome už teikiamų paslaugų kokybę ir grįšime pakartotinai jeigu to reikės – tiesiog paskambinkite mums (+37060064774) per 36-48 valandas po paslaugos atlikimo.

coffee stain on carpet 1024x713
© 2021 MB "Kilimų valymas"