Mes atvažiuojame padėti.

Mes esame nedidelė sertifikuotų profesionalų komanda teikianti kilimų, baldų, čiužinių ir užuolaidų valymo, bei impregnavimo paslaugas tiesiog jūsų namuose.

Specialių apmokymų dėka, mes siekiame ne vien išvalyti jūsų kilimą ar baldus, bet ir užtiktinti nuostabų ilgalaikį rezultatą pašalinant erkutes ar kitus alergenus iš dangos, bei stabilizuojant valomos medžiagos pH.

Mes esame susipažinę su visomis tekstilės pramonėje naudojamomis žaliavomis, bei jų supinimo būdais, siekdami nustatyti kokios valymo priemonės geriausiai tinka kiekvienam medžiagos tipui.

Pastoviai stengiamės tobulėti palaikydami ryšį su baldų ir kiliminės dangos tiekėjais, gaudami šviežiausią informaciją apie naujai pristatomas medžiagas ir atlikdami specialius tyrimus nustatant kaip geriausia jas valyti nepažeidžiant plaukelių, išsaugant originalias spalvas ir išvengiant medžiagos susitraukimo.

Jūsų neseniai išvalyta sofa ”parudavo”, atsirado žalsvas atspalvis ar iškilo rožinės dėmės? Mes nustatysime tokių defektų priežastis ir sugražinsime baldui pradinę spalvą. Dažniausia priežastis yra netinkamų valiklių pasirinkimas ar prastas jų skalavimas iš medžiagos.

Verta dėmesio, kad mes užsiėmame dangų valymu, bet ne restauravimu. Jeigu danga buvo pažeista, spalvos „išplautos” ar palikta dėmė pradėjo pūdyti medžiagą, po valymo pažeisti paviršiai būs švarūs, bet defektai niekur nedings.

Siekiant išvengti nesusipratimų ir užtikrinti aukščiausią aptarnavimo lygį prieš kiekvieną darbą plaunamos medžiagos yra nuodugniai apžiūrimos ir surašomi esantys defektai, kuriuos aptariame kartu su Jumis. Jeigu dėl kokių priežaščių dėmės nesugebėsime išvalyti, apie tai pranešime iš anksto ir pasiūlysime situacijos sprendimo būdų.

Mes naudojame tik profesionalias, patikrintas valymo priemones kurių nerasite parduotuvių lentynose.

Papildomam praplovimui, skalavimui, pH balanso atstatymui ir vandens, bei purvo šalinimui iš medžiagos naudojame Airflex Storm dangos plovimo siurblius turinčius 2x Lamb Ametek 6.6 variklius (galia kaip 3x1400w Lamb Ametek). Dėka jų pašalinamas maksimalus kiekis nešvarumų net iš senai nevalytos kiliminės dangos ir žymiai sutrumpėja džiūvimo laikas.

Siekant dar labiau sutrumpinti džiovimo laiką ir sumažinti bendrą susidarančios drėgmės lygį naudojame Sahara E Turbo Dryer džiovintuvą. šis džiovintuvas stumdamas 3500m³ oro per valandą sudaro 0% drėgmės „vakumą” virš kiliminės dangos ir tada kilime esančioms vandens molekulėms yra žymiai lengviau pereiti į žemesės dregmės terpę - oro sluoksnį virš kilimo.

Kadangi naudojame aukščiausio lygio techniką ir valymo priemones, paslaugas tiekiame tiesiog Jūsų namuose. Baigus darbus pirmas išvalytas baldas jau bus tinkamas naudojimui.

Viena problema su kuria susiduria kilimų valytojai yra tai kad siurbliai dirba itin garsiai, todėl dažnai sunku užtikrinti šeimininkų konfortą atliekant darbus namuose. Mes išsprendėme šią problemą naudodami specialų garso duslintuvą ir palikdami siurblį mašinoje. Kaip gi tada išvalysime jūsų baldus? Dėka siurblio variklių jėgos galime darbus atlikti iki 40 metrų atstumu nuo įrangos neprarandant reikiamos siurbimo galios, tereikia nutiesti surblio ir vandens padavimo žarneles nuo mašinos iki valomų paviršių. Visas triukšmas lieka mašinoje.

© 2020 MB "Kilimų valymas"