Pagrindinis > Naudinga informacija > MINKŠTŲ BALDŲ VALYMAS

MINKŠTŲ BALDŲ VALYMAS

Kad jūsų baldai būtų švarūs, reikia kažko daugiau nei vien retkarčiais juos išsiurbti. Jeigu planuojamas giluminis baldų valymas reikia atsižvelgti ne vien į apmušalų medžiagą, bet ir dažniausiai daromas klaidas, kad sumažintumėte medžiagos pažeidimo riziką ir nereikėtų pirkti naujų baldų.

Minkštų baldų valymas – faktai, kurių nežinojote

Ką tik nupirktus minkštus baldus reikia būtinai išvalyti.

Kai į savo namus atsinešate naujus baldus ar kilimus, reikėtų juos kruopščiai išvalyti, kad išvengtumėte alerginių reakcijų dėl dujino baldų apdirbimo. Prieš tai kaip kilimas ar baldas palieka gamintoją, jis yra apdorojamas specialiomis dujomis. Jos gali sukelti alergines reakcijas, galvos skausmus ir nemalonų cheminį kvapą. Išvalydami apmušalą, galite viso to išvengti.

Skysčiai įsigeria giliai į baldo pamušalą. 

Nesvarbu, ar netyčia išliejote vyną ant jūsų mėgstamos sofos, ar naminis gyvūnėlis nusprendžia pažymėti naują kampą, negalima leisti skysčiui įsigerti į medžiagą. Jei leidžiame skysčiams įsigerti, jie pasiekia baldo pamušalą. Tada jau tampa sunku neutralizuoti kvapus, todėl, norint pašalinti juos, gali tekti keisti patį pamušalą. Taip pat tampa žymiai sunkiau valyti, nes šlapimas įsigeria giliau ir pasklinda po baldą.

Tam tikroms medžiagoms reikalingos specializuotos valymo strategijos 

Giluminis minkštų baldų valymas reikalauja nemažai žinių ir pasiruošimo. Priklausomai nuo jūsų minkštų baldų medžiagos rūšies, valymo procesas ir naudojama chemija skirsis. Norint įvertinti tinkamas valymo priemones ir efektyvų purvo valymo metodą, reikia įvertinti medžiagą. Pavyzdžiui vilnos negalima valyti kaip medvilnės. Ypatingą dėmesį skirkite natūralioms medžiagoms, tokioms kaip oda, kurioms taip pat gali prireikti priežiūros po valymo, kad atstatytumėte medžiagų aliejus.

Baldų valymas yra sudėtingas procesas, todėl vien išsiurbti baldų nepakanka. Dažnai jums reikės specializuotų valymo priemonių, kad jūsų apmušalai liktų švarūs ilgiau. Jeigu nerimaujate dėl baldų ar kilimų valymo, mes Jums mielai padėsime. 🙂